EMS тренування в Києві

ЭМС костюм

Як працює технологія?

Що таке EMS тренування в Києві? Це відкриття змінить ваше уявлення про інтенсивні тренування і час, який ви маєте проводити в спортзалі.

EMS тренування Київ

ЕМС тренурвання Київ — новий крок у розвитку спортивного світу і відмінний шанс удосконалити тіло для всіх бажаючих. Дана технологія допомагає не тільки професійним спортсменам, а й звичайним любителям спорту і фізичних навантажень.

Це вид фітнесу, який відрізняється динамічністю і короткою тривалістю, але при
цьому вельми ефективний. Як проходить ЕМС-тренування? Детальніше про це можна
прочитати на цій сторінці.

До початку EMS-тренування Ви одягаєте спеціальну тренувальну форму, а зверху - спеціальний костюм з датчиками. ЕМС-імпульси подають сигнали, ідентичні імпульсам мозку, які керують скороченнями м'язів. Таким чином, результат ЕМС-тренування залежить не тільки від ваших зусиль, а й безпосередньо від сили імпульсів.

Очікування розслабленого стану під час ЕМС тренування - це абсолютний міф. Насправді EMS-тренування відрізняється не тільки високою ефективністю, але й великою напруженістю - під час тренування ви повинні будете докладати всіх зусиль, щоб виконати вправи.

ЕМС тренування КиївСтудія «Blitz-Fit» пропонує ЕМС тренування в Києві. Ми відповідаємо за комфорт ваших занять і уважно стежимо за вашим самопочуттям. У нас завжди знайдеться вільний тренажер, а від вас вимагається лише бажання прийти до нас і прагнення до ідеальної фігури:

Регулярні ЕМС тренування призводять до зниження ваги, поліпшенню здоров'я і корекції фігури. Важливо: при цьому немає навантаження на хребет і суглоби, які завжди з'являється в традиційних спортзалах.

Ви економите свій час - всього за двадцять хвилин опрацьовуються 90% м'язів - для такого ж ефекту в залі необхідно займатися багато годин.

EMS-тренування завжди проходять з тренером - ви можете не турбуватися про своє здоров'я.

Кожне тренування закінчується лімфодренажним ЕМС-масажем, який сприяє виведенню зайвої рідини, зміцненню судин, поліпшенню кровообігу і обмінних процесів в організмі.

ЭМС тренировки Киев отзывы

EMS тренування - ідеальний варіант занять для людей після отримання травми - значно зменшується період реабілітації. Цей спосіб використовують ще з другої половини минулого століття та зараз професійні спортсмени в Німеччині та інших країнах.

Також EMS тренування підходять людям похилого віку, та тим, у кого є якісь протипоказання для занять традиційним фітнесом в зв'язку зі станом здоров'я.

І це далеко не всі плюси ЕМС-тренувань в Києві - докладніше можна ознайомитися з перевагами ЕМС тренувань на відповідній сторінці нашого сайту.

EMS тренування Києві - центр столиці привітно надав нам можливість приймати своїх відвідувачів в Голосіївському районі міста ЕМС-студії «Blitz-Fit».

EMS тренування Київ відгуки

У нас на сайті ви можете ознайомитися тільки з реальними відгуки про ЕМС- тренування наших клієнтів - заходьте, читайте, приймайте правильне рішення: ЕМС тренування Київ відгуки.

EMS тренування: користь і шкода

Існує система EMS тренувань вже більше 60 років, але до цих пір існує кілька думок:

ті, хто відстоюють переваги традиційних фізичних навантажень по три години за раз кілька днів на тиждень;

ті, хто вважає ЕМС-тренування найбільш вдалим варіантом;

ті, хто вважає за краще комбінувати різні види фізичних навантажень.

Давайте розберемо користь ЕМС тренувань і знайдемо негативні сторони. Серед переваг виділимо:

економію часу, адже в цьому випадку знадобиться до півгодини вашої присутності на EMS тренуванні;

за такий короткий час можна пропрацювати майже всі м'язи тіла - до 90%;

ЕМС-заняття прекрасно себе показали при реабілітації і відновлення після травм і операцій;

при EMS-тренуваннях немає навантаження на суглоби, коліна і хребет - ви не отримаєте травму під час заняття;

в результаті поліпшується обмін речовин, а м'язи міцніють і стають більш витривалими - так ви будете розвивати силу і швидкість;

ЕМС тренування підходять усім - незалежно від віку людини і його спортивного досвіду;

видимий і відчутний результат вже після п'ятого заняття;

EMS тренування включені в програму підготовки до змагань багатьох спортсменів.

ЭМС тренировки Киев центр

Що ж стосується мінусів ЕМС тренувань, то їх небагато. В основному, вони стосуються протипоказань, які пов'язані зі здоров'ям. Серед них:

порушення в роботі нервової системи;

онкологічні захворювання;

відкриті рани;

наявність протеза в серці.

По суті, ці протипоказання збігаються з тими, що є в звичайних фітнес-залах. Також не можна проводити ЕМС-тренування вагітним, тому що їх вплив на дитину в утробі не вивчався. Зате вони допомагають відразу після пологів привести тіло в форму, зміцнити м'язи тазу.

Детальніше про протипоказання можна почитати тут.

Ми очікуємо нових відвідувачів і з радістю відкриємо для них нові можливості власного тіла на EMS-тренуваннях в центрі Києві.

Записатися на пробне ЕМС-тренування Київ можна тут.