Фітнес в Ужгороді

як знайти ідеальний варіант?

Знайти в своєму місті хороший фітнес-зал досить складно - кожен висуває свої вимоги до сервісу, обладнання, тренування і навіть зовнішньому вигляду.

Що ви хочете бачити в спортзалі в Ужгороді? Приємний дизайн, нові тренажери, останні технології та особистого тренера? Тоді у нас точно є для вас гарні новини - ми пропонуємо відмінний фітнес-клуб в Ужгороді.

тренировки Ужгород

Фітнес зал в Ужгороді

де знайти якісне обслуговування?

Тренування для початківців - це процес, до якого потрібно відповідально підходити і самому новачкові, і тренеру. Для вдалого старту і наступних результативних занять спортом потрібні:

мотивація;

теоретичні знання;

підтримка.

Якщо всі компоненти успішного тренування зібрані, то варто перейти до наступного етапу - ефективності. Наш фітнес-центр в Ужгороді «Blitz-Fit» відмінно справляється з усіма перерахованими вище завданнями - ми допомагаємо, підказуємо і задаємо напрямок до вашої мрії.

Тренування для схудненняПротокол Табата Ужгород

Метод Табата полягає в постійному чергуванні відпочинку та інтенсивного тренування в 10 і 20 секунд. Все тренування розраховано на наполегливу працю людини, яка виконує всі вправи та вкладається в потрібний час. Плюси методу Табата:

+

за хвилину спалюється близько 13 кКал;

+

метаболізм прискорюється в два рази;

+

зміцнюється здоров'я;

+

приходять в тонус м'язи.

Для новачків досить 1-2 заняття в тиждень, а ось професіонали роблять дане тренування щодня. Такий підхід зробить тіло підтягнутим і красивим.

Персональний тренер Ужгород

Правильне рішення для новачків - це заняття з тренером.

Переваги персональних занять:

+

вас ніхто не бачить, крім особистого тренера, тому можна відкинути сором;

+

весь комплекс вправ підлаштовується спеціально під вас;

+

навантаження збільшуються поетапно.

Такі фізичні навантаження допоможуть вам зробити тіло красивим і натренованим.

Знайти тренера в Ужгороді - не проблема, але як вибрати тренера, який підійде саме вам, на що звертати увагу? Відповідям на ці та інші питання присвячено окрему статтю  «Персональний тренер».

TRX тренування Ужгород

Ще один ефективний спосіб - TRX тренування для схуднення. Це спеціально розроблена система, яка ґрунтується на підвісних ременях.

Рівень навантаження системи тренурвань TRX регулюється завдяки ременям. Так є можливість задіяти від 5% до 100% ваги власного тіла. Така схема дозволяє:

зміцнити всі м'язи;

розвинути силу і витривалість;

скинути зайву вагу;

зміцнити хребет.

Відгуки про TRX тренування радують: цю систему навантажень придумали в американських морських підрозділах, але коли її перейняли звичайні фітнес-центри, люди сприйняли це позитивно.

ТРХ-тренировки Ужгород

Детальніше про ТРХ тренування (вправи, відгуки, плюси і мінуси таких тренувань) можна прочитати в статті «TRX тренування»

EMS тренування УжгородЩо являють собою ЕМС тренування?

ЕМС-тренування в Ужгороді допоможуть отримати бажаний ефект у багато разів швидше, ніж при будь-яких звичайних тренуваннях: зміцнити м'язи, зробити шкіру підтягнутою і пружною, поліпшити загальний стан здоров'я.

Детальніше про результати ЕМС-тренувань можна почитати тут.

ЭМС-тренировки Ужгород

EMS-тренування - це система, яка розроблена лікарями і не раз вже випробувана спортсменами. Спочатку її почали використовувати спортсмени, які отримували травми – EMS-тренування істотно зменшували час реабілітації постраждалих. Це було особливо корисно для професіоналів - вони могли швидше приступити до повноцінних тренувань в своєму виді спорту.

При ЕМС (електро міо стимуляції) – м'язи скорочуються під впливом спеціальних імпульсів, ідентичних природному м'язовому скороченню. Саме таке скорочення м'язів при ЕМС-тренуванні сприяє тому, що в цьому процесі задіяні майже всі групи м'язів - близько 90%.

Таких показників неможливо досягти за одне заняття в залі.

Кому потрібно займатися ЕМС фітнесом?

ЕМС-тренування ідеально підходять людям, які:

хочуть скинути зайву вагу, але в такому випадку, як і при будь-якому спорті, необхідно ще й скорегувати харчування;

хочуть зміцнити м'язи, підвищити власну витривалість і придбати м'язовий рельєф;

хочуть прискорити процес реабілітації після травм або операцій;

не мають часу на стандартні тривалі тренування.

Не існує обмежень і за віком: ЕМС тренування підходять і для молодих людей, і для людей похилого віку, и для тих, хто ніколи не займався спортом.

Існують і протипоказання для занять ЕМС-фітнесом. Вони мінімальні, в основному, - це протипоказання, пов'язані із загальною забороною за станом здоров'я на будь-які фізичні навантаження. Детальніше з протипоказаннями можна ознайомитися в статті «ЕМС тренування: протипоказаняя»

ЕМС тренування Ужгород

У місті відкрито ЕМС-студію «Blitz-Fit». Ми пропонуємо:

Якісне обслуговування

Серед послуг нашої ЕМС-студії лише персональні EMS-тренування з інструктором, який стежить за станом вашого здоров'я і вашими зусиллями. Його послуги вже входять у вартість абонемента.

Перевірене обладнання

Використовуються лише тренажери, які мають всі необхідні сертифікати. Устаткування використовується не тільки для спортивних навантажень, але і для реабілітаційного процесу.

Економію вашого часу

Для ЕМС тренування потрібно тільки 20 хвилин на одне заняття, а займатися досить 2 рази в тиждень.

Ефективний результат

Помітно вплив EMS-фітнесу на здоров'я і фігуру вже після 4-6 регулярних занять.

Готовий комплект екіпіровки

Ви отримуєте спеціальний костюм і все для тренування в студії.

Це можливість дізнатися всі деталі ЕМС тренування на практиці, а не просто прочитати теоретичний матеріал.